Archive for Červenec, 2009

Dovolená – České Švýcarsko

Pátek, Červenec 24th, 2009

Tak jsem se po čase dočkal a vyrazil na dovolenou do Českého Švýcarska. Ráno jsem vyrazil s kamarádem Honzou  do Prahy pro dalšího kamaráda Jirku.


Po obědě jsme pokračovali dále do České Kamenice (Pokračování textu…)

Bohemia JazzFest – České Budějovice

Neděle, Červenec 19th, 2009

tak jsem doma z Budějovického Bohemia JazzFestu. Celý JazzFest ukončil svou pouť po republice v Českých Budějovicích a jelikož to mám kousek rozhodl jsem se že u toho nemůžu chybět.

Vystoupení začalo Extrapolation trio následované vynikajícími Joshua Redman Trio které několikrát rozbouřilo publikum. Na závěr vystupoval Robben Ford a uprostřed vystoupení (Pokračování textu…)

Kapely srdcem

Sobota, Červenec 18th, 2009

Dnesk se konala charitativní akce na pomoc obětem postižených povodněmi na Prachaticku.

Akce byla zajímavá a každý si jistě našel tu svou kapelu 🙂

(Pokračování textu…)

Bohemia JazzFest – Prachatice

Pátek, Červenec 17th, 2009

právě jsem se vrátil z prachatického náměstí kde se konal Bohemia JazzFest. Vystupovaly tři kapely, první dvě byly české a třetí byla zahraniční.

Úvod byl pozvolný a pomalu se rozjížděl, naopak konec byl úžasný a publikum vybudil. Dr. Lonnie Smith a jeho trio spolu s hostem zapojili v závěru i další styly než jen Jazz.

(Pokračování textu…)

Jak jsem vysušoval Canon 1D mIII

Středa, Červenec 8th, 2009

V sobotu jsem byl fotit na Helfenburku a zastihl mne déšť. Fotil jsem dál bez jakých koliv problémů. Jelikož pršelo tak jsme z akce odjeli a vraceli se domů a rozhodli se že se sejdem v čajovně.

Tam jsem ještě fotil bez problémů.  Po návratu domů jsem zjistil že je uvnitř hledáčku voda. Na jedné z vnitřních čoček v hledáčku byly kapičky vody a jedna čočka byla zamlžená. (Pokračování textu…)

Helfenburk

Neděle, Červenec 5th, 2009

Dnes jsem navštívil zříceninu hradu Helfenburk, kde se konaly oslavy založení hradu.

Na akci jsme díky komplikacím přijeli později a náš pobyt byl ukončen deštěm. Déšť zaznamenal i můj fotoaparát. Nakonec jsme skončili v prachatické čajovně.

(Pokračování textu…)

Cíl hledáčku: Fanda

Čtvrtek, Červenec 2nd, 2009

Včera jsem přidal na stránky odkaz, kde budu přidávat fotky od jiných fotografů, kteří mne vyfotili při focení nebo v nějakých zajímavých pózách.  Snad se galerie postupně rozroste.