Archive for Květen, 2010

ESDU World Dance Masters 2010

Pondělí, Květen 17th, 2010

12.- 16.  květen 2010  se konala v Chorvatské poreči taneční soutěž  ESDU World Dance Masters 2010
Na fotografiích se momentálně pracuje ….

12th- 16th  May 2010 was ESDU World Dance Masters 2010 in Poreč (Croatia)
Photos comming soon …

Den 1 – 1st day
Den 2 – 2nd day
Den 3 – 3rd day
Den 4 – 4th day

ESDU World Dance Masters 2010 – den 6

Neděle, Květen 16th, 2010

Neděle – den 6. a i poslední
Sunday – 6th day and last day

(Pokračování textu…)

ESDU World Dance Masters 2010 – den 5

Sobota, Květen 15th, 2010

Ráno jsme šli na informace abychom zjistili potřebné informace co se bude dít. Chvíli jsme se koukali na workshop který uváděl Winston Jean-Charles. Na hotelu mezitím děti malovali pro naši vedoucí Moniku obrázky – hlavně krabíky 🙂 Odpoledne nás čekal výlet do Poreče. Navštívili jsme akvárium, následoval rozchod a nebyly by to děti aby je nezaujala pizza a zmrzlina. Večer jsme oslavili narozeniny dětí, které je měli během našeho pobytu v chorvatsku.

(Pokračování textu…)

ESDU World Dance Masters 2010 – den 4

Pátek, Květen 14th, 2010

Fotky jsou zde …
Photos are here …

(Pokračování textu…)

ESDU World Dance Masters 2010 – den 3

Čtvrtek, Květen 13th, 2010

Fotky jsou zde …
Photos are here …

(Pokračování textu…)

ESDU World Dance Masters 2010 – den 2

Středa, Květen 12th, 2010

Ve středu nás čekala kvalifikace. Děti se převlékli do kostýmů a následovalo malování.Já jsem ráno ještě vyřizoval fotopas za což bych rád organizátorům poděkoval. o zbytek dopoledne jsem fotil kvalifikace. Počasí se vylepšilo a po obědě jsme šli s dětmi k moři. Po večeři jsme se vydali na uvítací ceremoniál a poté jsme hledali diskotéku Byblos kde měla druhý den jedna skupina dětí vystupovat. Večer pak ještě děti zkoušely a pilovaly choreografie.

The qualification took place on Wednesday. The children dressed up in the costumes and put on some make-up.  I took the photos in the morning. The weather got better, so we went to the beach after the lunch. In the evening, we participated in the opening ceremony and than went to the Byblos disco, where some of our children were supposed to perform in public next day. In the evening, more training and perfection of the choreography took place.

(Pokračování textu…)

ESDU World Dance Masters 2010 – den 1

Úterý, Květen 11th, 2010

Cesta na soutěž ESDU World Dance Masters 2010 začala 10. května po 16:30 v Prachaticích. Po rozdělení řízků a kontrole účastníků jsme se vydali směr Poreč v Chorvatsku. Po několika přestávkách jsme dorazili do Poreče. Následovalo ubytování a nezbytná administrativa na soutěži. Večer pak přišli na řadu nezbytné zkoušky.

Our trip to the ESDU World Dance Masters 2010 competition started on 10th May 2010 at 4:30 p.m. in Prachatice. After having distributed the Vienna steaks among all the children and having controlled the presence of all the participants, we set out on the trip to Poreč in Croatia. We made some stops on the way and finally arrived to Poreč. We put up and went through all the administrative steps related to the competition. In the evening, the training took place.

(Pokračování textu…)

Fotovýlet AirPark a kaolínový důl

Sobota, Květen 8th, 2010

V sobotu jsme se vydali s prachatickým fotoklubem F 2,8 a budějovickým fotoklubem Vývojka na fotovýlet k do AirParku ve Zruči u Plzně. Slunce bylo sice ostré ale na zážitek to vliv nemělo.

Je úžasné kolik zajímavých exponátů dokáží lidé dát dohromady když je to opravdu baví. U některých exponátů byly příhody nebo historie vystavovaného exponátu nebo z místa odkud exponát pocházel. Po cestě do kaolínového dolu byla naplánována zastávka pro nafocení parní lokomotivy.

(Pokračování textu…)

Taneční skupina roku 2010 – mistrovství Čech (ne)

Pondělí, Květen 3rd, 2010

Mistrovství  Čech pokračovalo i v neděli dětskou a juniorskou kategorií. Skupina Crabdance měla 2 želízka v ohni a výsledkem byla zlatá medaile. Fotografie jsou protříděné, můžete se podívat.

(Pokračování textu…)