Archive for Leden, 2010

Zimní výlet na Lipno

Čtvrtek, Leden 28th, 2010

Minulý víkend jsme s několika kolegy z fotoklubu a jednou novou fotoklubačkou vydali na výlet do okolí Lipna.

Počasí nám sice nepřálo, ale i tak jsme si focení užili. Na oběd jsme se zastavili ve Vyším Brodě v čínské restauraci, kde nám moc chutnalo. Druhou část výletu jsme zamířili na focení zamrzé vody.

(Pokračování textu…)

Corsaires

Středa, Leden 20th, 2010

Dnes v čajovně u Hrušky vystoupila skupina Corsaires. Diváků bylo poněkud méně a možná díky tomu mohli muzikanti i s nástroji mezi diváky.


Hudba i atmosféra byla vynikající. (Pokračování textu…)

Vernisáž fotovýstavy „Náš svět“

Středa, Leden 20th, 2010

12. ledna jsme měli vernisáž fotovýstavy s názvem „Náš svět“. Výstava je zpestřena trubkou na níž jsou fotografie z domácích úkolů.

Dalším zpestřením je maketa fotoaparátu na němž se promítají fotografie které se nám, takříkajíc, nevešly na výstavu. Neváhejte a výstavu určitě navštivte. (Pokračování textu…)

Vánoční a silvestrovské České Budějovice

Pátek, Leden 1st, 2010

Město České Budějovice mám moc rád. Jelikož jsem byl během adventu dvakrát v  Budějovicích, rozhodl jsem se, že pokud zde strávím silvestra, vezmu s sebou fotoaparát a přidám na stránky příspěvek o vánočních a silvestrovkých Budějovicích.

Den se s dnem sešel a já jsem strávil silvestra v Budějovicích, tak jsem vzal fotoaparát, něco nafotil a dal dohromady … (Pokračování textu…)