Archive for Květen, 2009

Motonebe

Neděle, Květen 31st, 2009

včera jsem se účastnil akce Motonebe – konané na počest všech zesnulých motorkářů. Akci kazilo počasí které udržovalo letištní plochu neustále mokrou. Jelikož jsem počasí podcenil, byla mi zima a foťák sem neudržel tak pevně jak bych chtěl. Snad se vám aspoň to málo co jsem ze spousty fotek (většinou rozmazaných) vybral bude líbit.

Fotogaleii naleznete uvnitř článku.

(Pokračování textu…)

Slavnosti na Linecké stezce v Netolicích

Pondělí, Květen 25th, 2009

V sobotu jsem zavítal do Netolic kde se konaly slavnosti na Linecké stezce.  K vidění bylo spoustu řemesel – kovář, řezbář, přadlena a další.

(Pokračování textu…)

Bubnování aneb improvizace na bicí nástroje

Sobota, Květen 23rd, 2009

v pátek se v čajovně konala „bubnovací akce“. Nakonec se sešly nástroje jako kytara (1x), didgeridoo (3x) a bubny (7x) – a také různá chrastítka. Improvizace to byla vskutku zajímavá.

Bubnování započala budějovická skupina, poté se přidala  další skupina ve které byla zastoupena kytara. Později se přidali didgerida – zahrál si i čajovník Ondřej. Pár fotografií z předešlé didgeridoo akce najdete ZDE.

(Pokračování textu…)

Martina Trchová

Sobota, Květen 16th, 2009

Včera v prostorách čajovny zahrála a zazpívala Martina Trchová.  Bylo to nádherné spojení kvalitního textu s hudbou, v níž se snoubí folkové kořeny s šansonovou náladou i trochou toho bigbítu.

Fotografie nalezneteuvnitř článku. (Pokračování textu…)

12. ročník Mistrovství České republiky v dětských country tancích 2009 – Prachatice

Neděle, Květen 10th, 2009

10. května se v tělocvičně školy Zlatá Stezka v Prachaticích konal 12. ročník v dětských country tancích v Prachaticích. Diváci mohli spatřit spoustu pěkných choreografií. Mistrovství je akcí putovní a na některých skleněných cenách to bylo vidět 🙂

Vzhledem k tomu že ve stejný čas začala Hasičská soutěž v Nebahovech jsem se neúčastnil úplně od začátku. Nakonec mi to ani tak nevadilo protože akce byla moc pěkná a skvělých žážitků spousty 🙂

(Pokračování textu…)

Hasičská soutěž – 120 let SDH Nebahovy

Neděle, Květen 10th, 2009

včera se konala hasičská soutěž a 120 let založení sboru dobrovoolných hasičů v Nebahovech.

Fotografie z tréninku najdete ZDE
Fotografie ze soutěže najdete v článku. (Pokračování textu…)

tréning na sobotní hasičskou soutěž v Nebahovech

Sobota, Květen 9th, 2009

Včera u Nebahovského rybníku hasiči nacvičovali na dnešní hasičskou soutěž ke 120 výročí založení sboru dobrovolných hasičů v Nebahovech.

Některé zajímavé momentky naleznete v článku a zároveň bych Vás rád pozval na oslavu 120 let SDH Nebahovy které se koná 9. května od 13:00 (Pokračování textu…)

1000 přístupů

Pátek, Květen 8th, 2009

Náhoda a osud chtěli že jsem se já sám stal dnes ve 22:22 tisícím návštěvníkem svých stránek 🙂

Motocross Netolice 2009

Neděle, Květen 3rd, 2009

V neděli jsem se s kolegy z fotoklubu zúčastnil 4. ročníku Memoriálu Karla Samohejla v motokrosu na motokrosové trati INGELINKA.

(Pokračování textu…)