Archive for Duben, 2009

Hudební podvečer – Střední pedagogická škola

Úterý, Duben 28th, 2009

28. 4. 2009 se v čajovně konal „Hudební podvečer“ kde se představili žáci SPgŠ Prachatice. Program byl velice zajímavý a pestrý. Představili se s vystoupeními, se kterými soutěžili na hudebním festivalu v Litomyšli. Musím říci že vystoupení se moc vydařila a těším se na další podobnou akci.

(Pokračování textu…)

Dance Manie Prachatice 2009

Sobota, Duben 18th, 2009

Dnes se konal 4. ročník taneční přehlídky našeho regionu. Akce se konala v sále Národního domu. Choreografie byly ve stylu hip-hop formace, street formace, discoshow formace a dokonce i baletní vystoupení či moderní country styl – country dance line. Dance Manie byla opravdu skvělá 🙂

(Pokračování textu…)

Hrad Kašperk

Pátek, Duben 17th, 2009

Jelikož bylo v sobotu pěkně, rozhodli jsme se s kamarádem Honzou že vyrazíme na Kleť. Těsně před odjezdem Honza zjistil že je rozhledna na Kleti zavřená takže jako náhradu jsme zvolili hrad Kašperk. Auto jsme zaparkovali na parkovišti pod hradem a vyrazili na kopec.

(Pokračování textu…)

Květy

Pátek, Duben 10th, 2009

Kousky alternativy, reggae, španělské rytmy, sbory téměř až chrámové, v klávesových nástrojích nálady jak z přelomu 60/70 let, ale celé dohromady se to vzpírá jakémukoliv jinému označení, než Květy samy. Vítěz anděla za alternativu.

(Pokračování textu…)

Kruhová křižovatka

Pátek, Duben 10th, 2009

1. 5. 2008 začaly práce na výstavbě kruhové křižovatky ulic – Pivovarská, Husinecká a Kasárenská.

Slavnostní otevření přestřihnutím pásky  se událo 24. 6. 2008 po půl jedenácté. Fotografie najdete uvnitř příspěvku. (Pokračování textu…)

Crabdance show

Neděle, Duben 5th, 2009

V sále Národního domu v Prachaticích se konal benefiční vystoupení tanečního studia Crabdance a hostů.

Vystoupení účastníků a atmosféra v sále byly skvělé. (Pokračování textu…)